بزرگترین مسابقه برنامه نویسی آنلاین کشور برگزار شد

با وجود تعطیلی دانشگاه ها و مراکز آموزشی و الزامات احتیاطی به دلیل شرایط کنونی کشور، واحدالکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی با بهره گیری از ظرفیتهای منحصر به فرد در حوزه آموزش آنلاین و مجازی، بزرگترین چالش کدنویسی آنلاین کشور را با عنوان چکاوا برگزار کرد. در این مسابقه برنامه نویسی آنلاین نفرات بسیاری ثبت نام کرده و قریب به ۴۰۰ نفر از منتخبین برنامه نویسی برجسته کشور به صورت همزمان حضور داشتند.
در این رویداد هیجان انگیز که در حوزه الگوریتمی برگزار شد و حدود چهارساعت به طول انجامید ، برنامه نویسان حرفه ای در گروههای مختلف سنی و از سراسر کشور توانستند براساس آشنایی با هر گونه زبان برنامه نویسی، مهارت خود را محک زده و با سایر برنامه نویسان به رقابت بپردازد.
لازم به ذکر است با توجه به سطح کیفی و کمی بالای این رویداد تصحیح پاسخ نامه های ارسالی شرکت کنندگان به صورت اتوماسیون و با استفاده از سامانه خودکار داوری پروژه ها صورت پذیرفت.
۴ نفر برتر این رویداد بزرگ ضمن بهره مندی از چتر حمایت معنوی واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی در راستای رشد و ارتقا استعدادها در حوزه برنامه نویسی، به ترتیب ۴، ۳ و ۲ میلیون تومان جایزه نقدی دریافت خواهند کرد. همچنین به ۲۰ نفر برتر نیز ساعت هوشمند تعلق خواهد گرفت.
واحدالکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی این آمادگی را دارد تا در راستای تداوم و گسترش مباحث علمی و آموزشی در شرایط فعلی کشور تجربیات و امکانات خود را در اختیار موسسات، دانشگاه ها و مراکز آموزشی قرار دهد.

بزرگترین مسابقه برنامه نویسی آنلاین کشور برگزار شد

شاید این مطالب برای شما جالب باشند !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 8 =